Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: zaudējis spēku
Ministru kabineta noteikumi Nr.76

Rīgā 2007.gada 23.janvārī (prot. Nr.6 23.§)
Noteikumi par politisko partiju reģistra ierakstu publicēšanas kārtību, izmaksu apmēru un maksas iekasēšanas kārtību
Izdoti saskaņā ar Politisko partiju likuma 18.panta otro daļu

1. Noteikumi nosaka politisko partiju reģistra (turpmāk - partiju reģistrs) ierakstu publicēšanas kārtību laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", izmaksu apmēru un maksas iekasēšanas kārtību.

2. Partiju reģistra ierakstus publicēšanai laikrakstā "Latvijas Vēstnesis" partiju reģistra iestāde iesniedz vienas darbdienas laikā pēc ieraksta izdarīšanas.

3. Laikraksts "Latvijas Vēstnesis" nodrošina partiju reģistra ierakstu publicēšanu četru darbdienu laikā pēc attiecīgās informācijas saņemšanas no partiju reģistra iestādes.

4. Maksa par partiju reģistrā izdarīta ieraksta publicēšanu, kas apliecina politiskās partijas vai to apvienības (turpmāk - partija) reģistrāciju, ir 24 lati.

5. Maksa par citu partiju reģistra ierakstu un grozījumu publicēšanu ir 8 lati.

6. Ja izdara vairākus grozījumus vienas partijas partiju reģistra ierakstos, kas reģistrācijai pieteikti vienlaikus, maksa par to publicēšanu ir 8 lati.

7. Maksa par partiju reģistra ierakstu publicēšanu netiek iekasēta šādos gadījumos:

7.1. partiju reģistra ieraksts saistīts ar administratīvo teritoriju pārveidošanu, robežu vai nosaukuma maiņu, kā arī ielas nosaukuma vai ēkas numerācijas maiņu;

7.2. partiju reģistra ieraksts izdarīts uz tiesas nolēmuma pamata;

7.3. partiju reģistra ieraksts saistīts ar partijas likvidāciju;

7.4. partija izslēgta no partiju reģistra.

8. Maksu par partiju reģistra ierakstu publicēšanu partija samaksā pirms pieteikuma iesniegšanas partiju reģistra iestādē.

Ministru prezidents A.Kalvītis

Tieslietu ministrs G.Bērziņš