Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.
Ministru kabineta noteikumi Nr.1071

Rīgā 2006.gada 28.decembrī (prot. Nr.69 7.§)
Grozījumi Ministru kabineta 2005.gada 20.decembra noteikumos Nr.994 "Noteikumi par mazizmēra kuģošanas līdzekļu vadītāju sertificēšanu un apmācību"

Izdarīt Ministru kabineta 2005.gada 20.decembra noteikumos Nr.994 "Noteikumi par mazizmēra kuģošanas līdzekļu vadītāju sertificēšanu un apmācību" (Latvijas Vēstnesis, 2005, 209.nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 6.punktu šādā redakcijā:

"6. Pirms apliecības saņemšanas, kā arī pirms kvalifikācijas iegūšanas eksāmena persona uzrāda personu apliecinošu dokumentu vai transportlīdzekļa vadītāja apliecību, vai braukšanas mācību atļauju, vai šiem noteikumiem atbilstošu mazizmēra kuģošanas līdzekļu vadītāja apliecību. Minētos dokumentus drīkst neuzrādīt persona, kura nav sasniegusi 15 gadu vecumu, ja tā uzrāda dzimšanas apliecību."

2. Papildināt 11.punktu aiz vārdiem "izsniedz personai" ar vārdiem "kurai nav medicīnisku pretindikāciju transportlīdzekļu vadīšanai un".

3. Papildināt noteikumus ar 12.1 punktu šādā redakcijā:

"12.1 Eksāmenā pretendents secīgi atbild uz 10 jautājumiem. Eksāmena atbilžu sniegšanai atvēlētais laiks ir 20 minūtes. Eksāmens ir nokārtots, ja pretendents nav pieļāvis vairāk par divām nepareizām atbildēm."

4. Papildināt 13.punktu aiz vārdiem "(motorjahtas, jahtas)" ar vārdiem "vai kuģa".

5. Aizstāt 15.punktā vārdus "un jahtklubu un burāšanas sekciju kvalifi­kācijas komisiju izdotā motorjahtu vadītāju apliecība" ar vārdiem "jahtklubu un burāšanas sekciju kvalifikācijas komisiju izdotā motorjahtu vadītāja apliecība vai bijušās PSRS mazizmēra kuģošanas līdzekļa vadītāja apliecība, līdz 2007.gada 1.maijam".

Ministru prezidenta vietā - reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs A.Štokenbergs

Satiksmes ministra vietā - bērnu un ģimenes lietu ministrs A.Baštiks
31.12.2006