Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Skatīt Ministru kabineta 2002. gada 23. jūlija noteikumus Nr. 314 "Cukura tirgus analīzei un bilances sastādīšanai nepieciešamās informācijas iesniegšanas kārtība un saturs".

Ministru kabineta noteikumi Nr. 442

Rīgā 2000.gada 19.decembrī (prot. Nr. 60, 19.§)

Noteikumi par cukura tirgus analīzei un bilances sastādīšanai nepieciešamās informācijas iesniegšanas kārtību un saturu

Izdoti saskaņā ar likuma "Par cukuru" 11.4 panta otro daļu

1. Šie noteikumi nosaka kārtību, kādā cukura ražošanas un pārstrādes uzņēmumi (uzņēmējsabiedrības) un Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvalde iesniedz Zemkopības ministrijā informāciju, kas nepieciešama cukura tirgus analīzei un bilances sastādīšanai, un minētās informācijas saturu.

2. Iesniedzamā informācija satur ziņas par saražotā cukura daudzumu, cukura realizācijas, pārstrādes un krājumu apjomu, cukura importa un eksporta apjomu, kā arī par cukurbiešu iepirkšanas līgumu slēgšanas gaitu un cukurbiešu iepirkšanas un pārstrādes apjomu.

3. Cukura ražošanas uzņēmumi (uzņēmējsabiedrības) sniedz informāciju:

3.1. par cukurbiešu iepirkšanas līgumu slēgšanu cukura ražošanas kvotas izpildei (1.pielikums). Informācija sniedzama par katru cukura ražošanas kvotas veidu (A kvotu vai virskvotu) - līdz kārtējā gada 30.aprīlim;

3.2. par cukurbiešu iepirkšanu, pārstrādi un cukura ražošanu (2.pielikums). Informācija sniedzama par katru dekādi cukurbiešu pārstrādes sezonas laikā (sezona tiek noteikta no pirmās līdz pēdējai cukurbiešu pārstrādes dienai) - piecu darba dienu laikā pēc dekādes un cukurbiešu pārstrādes sezonas beigām;

3.3. par cukura tirgus resursiem un pārdošanu (3.pielikums). Informācija sniedzama par katru mēnesi, norādot datus pieaugošā kārtībā no gada sākuma, - piecu darba dienu laikā pēc mēneša beigām.

4. Uzņēmumi (uzņēmējsabiedrības), kas kalendāra gada laikā pārstrādā vairāk par simt tonnām cukura, sniedz informāciju par cukura iegādes un pārstrādes apjomiem (4.pielikums). Informācija par iepriekšējo kalendāra gadu sniedzama līdz kārtējā gada 20.janvārim.

5. Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvalde sniedz informāciju par cukura importa un eksporta apjomu. Informācija sniedzama par katru mēnesi - 20 darba dienu laikā pēc mēneša beigām.

Ministru prezidents A.BĒRZIŅŠ

Zemkopības ministrs A.Slakteris

 

1. pielikums
Ministru kabineta
2000. gada 19. decembra
noteikumiem Nr. 442

Informācija par cukurbiešu iepirkšanas līgumu slēgšanu cukura ražošanas kvotas izpildei 

Zemkopības ministrs A.Slakteris

 

2. pielikums
Ministru kabineta
2000. gada 19. decembra
noteikumiem Nr. 442

Informācija par cukurbiešu iepirkšanu, pārstrādi un cukura ražošanu

Zemkopības ministrs A.Slakteris

 

3. pielikums
Ministru kabineta
2000. gada 19. decembra
noteikumiem Nr. 442

Informācija par cukura tirgus resursiem un pārdošanu

Zemkopības ministrs A.Slakteris

 

4. pielikums
Ministru kabineta
2000. gada 19. decembra
noteikumiem Nr. 442

Informācija par cukura iepirkšanas un pārstrādes apjomiem

Zemkopības ministrs A.Slakteris

 

23.12.2000