Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru prezidenta rīkojums Nr.51

Rīgā 2000.gada 15.februārī

 

Par disciplinārlietas ierosināšanu pret Valsts kancelejas direktoru A.Vītolu

1.Par valsts budžeta līdzekļu nepamatotu tērēšanu atpūtas telpu (pirts - baseina komplekss) izbūvei, uzturēšanai un izmantošanai Valsts kancelejas ēkā un šī fakta slēpšanu, pārkāpjot likumu "Par valsts budžetu", "Par budžetu un finansu vadību", "Par valsts civildienestu" u.c. normas, kas saistīts ar būtiska materiāla un morāla kaitējuma nodarīšanu valsts civildienestam,

pamatojoties uz likuma "Par budžetu un finansu vadību" 46.panta pirmo daļu, Ministru kabineta noteikumu Nr.158 "Par ierēdņu disciplinārsodiem" (16.08.1994.) 7.panta pirmo daļu,

ierosināt disciplinārlietu pret Valsts kancelejas direktoru A.Vītolu par Ministru kabineta noteikumu Nr.158 "Par ierēdņu disciplinārsodiem" 17.panta otrajā daļā minētā disciplinārpārkāpuma (nepamatota valsts civildienesta pienākumu neizpildīšana) izdarīšanu.

2.Sakarā ar disciplinārpārkāpuma raksturu atstādināt A.Vītolu no amata uz disciplinārlietas izmeklēšanas laiku un A.Kveskai uzticēt pildīt Valsts kancelejas direktora pienākumus.

Ministru prezidents A.Šķēle

 

15.02.2000