Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Valsts ieņēmumu dienests

Rīkojums Nr. 787 Rīgā 2000. gada 20. oktobrī

Par nemarķējamo tabakas izstrādājumu realizāciju

Lai nodrošinātu Ministru kabineta 2000. gada 29. augusta noteikumu Nr. 298 "Tabakas izstrādājumu aprites noteikumi" (turpmāk tekstā - Noteikumi) 24., 28. un 29. punkta izpildi, nosaku kārtību, kādā izsniedzama Valsts ieņēmumu dienesta izziņa par nemarķējamo tabakas izstrādājumu realizāciju.

Izziņas saņemšanai ievesto nemarķējamo tabakas izstrādājumu realizācijai nosaku:

1. Lai nodrošinātu Noteikumu 29. punkta izpildi, iesniegt Valsts ieņēmumu dienesta Akcīzes preču pārvaldē šādus dokumentus:

1.1. muitas deklarāciju vai tās kopiju par katra ievestā tabakas izstrādājuma daudzumu;

1.2. dokumentu, kas apliecina, ka uzņēmums (uzņēmējsabiedrība) ir samaksājis akcīzes nodokli, vai tā kopiju;

1.3. informāciju par attiecīgo nemarķējamo tabakas izstrādājumu sortimentu, skaitu un iepakojumu.

2. Iesniedzot dokumentu kopijas, uzrādāmi to oriģināli.

3. Izziņu par nemarķējamo tabakas izstrādājumu realizāciju paraksta Valsts ieņēmumu dienesta Akcīzes preču pārvaldes direktors vai viņa pilnvarota persona.

4. Valsts ieņēmumu dienesta Akcīzes preču pārvaldes Nodrošinājumu un marķēšanas daļas Tabakas izstrādājumu marķēšanas nodaļai nodrošināt pieteikumu un tam pievienoto dokumentu sagatavošanu izskatīšanai Akcīzes preču pārvaldes direktoram vai viņa pilnvarotai personai, nemarķējamo ievesto tabakas izstrādājumu uzskaiti un izziņas izsniegšanu.

5. Izziņa vai motivēts atteikums izsniedzams piecu darba dienu laikā no pieteikuma un visu norādīto dokumentu saņemšanas dienas.

6. Lai nodrošinātu Noteikumu 29. punkta un šī rīkojuma izpildi, apstiprinu izziņas par nemarķējamo tabakas izstrādājumu realizāciju veidlapas paraugu.

7. Rīkojumu publicēt laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

Ģenerāldirektors A.Sončiks

IZZIN.GIF (71866 BYTES)

20.10.2000