Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Darbības ar dokumentu
Tiesību akts: spēkā esošs

Saeimas Prezidija lēmums

Par atbilžu sniegšanu uz deputātu jautājumiem

2000.gada 14.septembrī pulksten 17

Saeimas Prezidijs nolemj:

Izziņot jautājumus, uz kuriem tiks sniegtas atbildes 2000.gada 14.septembrī pulksten 17.

1.

Dokuments, reģ.nr.72

Deputātu P.Salkazanova, I.Burvja, J.Ādamsona, E.Baldzēna un A.Kalniņa jautājums

Latvijas Republikas satiksmes ministram A.Gorbunova kungam:

Par Ceļu fonda piešķirtajiem līdzekļiem un to izlietojumu Jelgavas pilsētā un rajonā

Lūdzu informēt par Ceļu fonda piešķirtajiem līdzekļiem un to izlietojumu 1999.un 2000.gadā Jelgavas pilsētā un rajonā. (Atbildes dok.nr.2202)

 

2.

Dokuments, reģ.nr.73

Deputātu I.Burvja, E.Baldzēna, J.Čevera, L.Bojāra, J.Lejas, P.Salkazanova, R.Labanovska, A.Kalniņa, V.Lāzo un O.Zvejsalnieka jautājums

Latvijas Republikas Ministru prezidentam A.Bērziņa kungam:

Jautājumi saistībā ar publikāciju avīzē "Respubļika" 16.08.2000.

Ņemot vērā Ministru prezidenta A.Bērziņa kunga sniegto informāciju ziņu aģentūrai LETA un atbilstošu publikāciju avīzē "Respubļika" 16.08.2000., kurā premjers izteicās, ka "sociāldemokrāti par visu varu grib valstī radīt nemierus, cīņas, karus", lūdzam sniegt atbildi uz šādiem jautājumiem:

1. Vai premjers A.Bērziņš neuzskata, ka patiesais nemieru un cīņu cēlonis valstī ir nevis sociāldemokrātu aktivitātes, bet gan, kā to pierādījuši sabiedriskās domas aptaujas rezultāti, iedzīvotāju zemais sociāli ekonomiskais dzīves līmenis, beztiesiskums un masveida neuzticība augstākajām valsts varas un pārvaldes institūcijām?

2. Vai Ministru prezidents A.Bērziņa kungs nedomā, ka valsts stāvokli neatkarības atgūšanas 10 gados vēl vairāk pasliktinājusi Saeimas valdošo partiju vēlme nepamatoti ignorēt opozīcijas priekšlikumus?

3. Ņemot vērā Ministru prezidenta A.Bērziņa iepiekšminēto, jājautā, vai Ministru prezidents, ievērojot Saeimas opozīcijas spēku cīņu par savu vēlētāju interesēm, ir gatavs apliecināt vēlmi uzsākt konstruktīvu dialogu ar Saeimā pārstāvētajiem opozīcijas spēkiem?

Rīgā 2000.gada 11.septembrī Saeimas priekšsēdētājs J.Straume