Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

 

Ministru prezidenta rīkojums Nr.261

Rīgā 2003.gada 5.jūnijā

Grozījumi Ministru prezidenta 2001.gada 18.septembra rīkojumā Nr.322 "Par Garīgo lietu padomes izveidi"

Izdarīt Ministru prezidenta 2001.gada 18.septembra rīkojuma Nr.322 "Par Garīgo lietu padomes izveidi" (Latvijas Vēstnesis, 2001, 135.nr.; 2003, 70.nr.) pielikumā šādus grozījumus:

1. Izteikt 2.punktu šādā redakcijā:

"2. Padomes sastāvā ir padomes priekšsēdētājs, padomes līdzpriekšsēdētājs, kā arī padomes priekšsēdētāja uzaicinātie evaņģēliski luteriskās, Romas katoļu, pareizticīgo, vecticībnieku, metodistu, baptistu, septītās dienas adventistu, Mozus ticīgo (jūdaistu) konfesijas, Latvijas Vecticībnieku Pomoras baznīcas vadītāji vai pārstāvji un Saeimā pārstāvēto politisko partiju pārstāvji."

2. Izteikt 5.punktu šādā redakcijā:

"5. Padomi vada padomes priekšsēdētājs - Ministru prezidents. Padomes sēdes vada padomes priekšsēdētājs vai padomes līdzpriekšsēdētājs - Ministru prezidenta biedrs."

3. Izteikt 13.punkta pirmo teikumu šādā redakcijā:

"13. Uz padomes sēdi, lai apspriestu darba kārtībā paredzētus jautājumus, var uzaicināt reliģisko konfesiju un padomes priekšsēdētāja vai padomes līdzpriekšsēdētāja ieteiktus ekspertus un speciālistus, kā arī citas personas, kas nav padomes locekļi."

Ministru prezidents E.Repše

 

 

05.06.2003