Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta noteikumi Nr. 159

Rīgā 1998.gada 28.aprīlī (prot. nr. 22, 40.§)

Par Apvienoto Nāciju Organizācijas Drošības padomes noteikto sankciju režīmu pret Dienvidslāvijas Federatīvo Republiku

Izdoti saskaņā ar likuma "Par Apvienoto Nāciju Organizācijas Drošības
padomes noteikto sankciju režīmu Latvijas Republikā
" 4.pantu

 

1. Šie noteikumi nosaka ar Apvienoto Nāciju Organizācijas Drošības padomes 1998.gada 31.marta 1160.rezolūciju (turpmāk - rezolūcija) noteikto sankciju režīmu pret Dienvidslāvijas Federatīvo Republiku Latvijas Republikā.

2. Saskaņā ar rezolūciju aizliegt Latvijas Republikas fiziskajām un juridiskajām personām, kā arī citu valstu fiziskajām un juridiskajām personām, kuras legāli atrodas vai kuru pārstāvniecības ir reģistrētas Latvijas Republikā, apbruņot un apmācīt teroristu grupējumus aktivitātēm Dienvidslāvijas Federatīvajā Republikā, ieskaitot Kosovā, kā arī aizliegt jebkāda veida ieroču un tamlīdzīgu materiālu, ieskaitot munīciju, militāro transport u , militāro ekipējumu un rezerves daļas, tirdzniecību vai piegādi uz Dienvidslāvijas Federatīvo Republiku, ieskaitot Kosovu.

3. Ārlietu ministrijai, Iekšlietu ministrijai un Satiksmes ministrijai veikt šo noteikumu izpildei nepieciešamos pasākumus.

Ministru prezidents G.Krasts

Ārlietu ministrs V.Birkavs

01.05.1998