Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta noteikumi Nr. 773

Rīgā 2018. gada 11. decembrī (prot. Nr. 59 11. §)

Grozījumi Ministru kabineta 2010. gada 2. marta noteikumos Nr. 195 "Liftu drošības un tehniskās uzraudzības noteikumi"

Izdoti saskaņā ar likuma
"Par bīstamo iekārtu tehnisko uzraudzību"
3. panta otro daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2010. gada 2. marta noteikumos Nr. 195 "Liftu drošības un tehniskās uzraudzības noteikumi" (Latvijas Vēstnesis, 2010, 37. nr.) šādus grozījumus:

1. Aizstāt 4. punktā vārdus "sabiedrībai ar ierobežotu atbildību "Standartizācijas, akreditācijas un metroloģijas centrs"" ar vārdiem "nacionālajai standartizācijas institūcijai".

2. Izteikt 5. un 6. punktu šādā redakcijā:

"5. Nacionālā standartizācijas institūcija publicē savā tīmekļvietnē to Latvijas nacionālo standartu sarakstu, kurus var piemērot šo noteikumu prasību izpildei (turpmāk - piemērojamie standarti).

6. Liftu tehniskās pārbaudes veic inspicēšanas institūcija, kura ir:

6.1. akreditēta nacionālajā akreditācijas institūcijā saskaņā ar normatīvajiem aktiem par atbilstības novērtēšanas institūciju novērtēšanu, akreditāciju un uzraudzību vai citā Eiropas Savienības dalībvalsts akreditācijas institūcijā atbilstoši šo noteikumu prasībām;

6.2. apdrošinājusi savu civiltiesisko atbildību tādā apjomā, lai segtu iespējamos zaudējumus, kas var rasties kļūdaina vai nepatiesa atzinuma dēļ un aprēķināti institūcijas darbības jomas risku novērtējumā sadarbībā ar institūcijas izvēlēto apdrošinātāju."

3. Aizstāt 7. punktā vārdus "Sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Standartizācijas, akreditācijas un metroloģijas centrs" Latvijas Nacionālais akreditācijas birojs" ar vārdiem "Nacionālā akreditācijas institūcija".

Ministru prezidents Māris Kučinskis

Ministru prezidenta biedrs,
ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens

14.12.2018