Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: zaudējis spēku
Attēlotā redakcija: 14.02.2008. - 27.05.2009. / Vēsturiskā
Tiesību akts ir zaudējis spēku.
Ministru prezidenta rīkojums Nr.118

Rīgā 2005.gada 24.martā
Par Jaunatnes politikas koordinācijas padomes personālsastāvu

Saskaņā ar Ministru kabineta 2004.gada 30.novembra noteikumu Nr.1001 “Jaunatnes politikas koordinācijas padomes nolikums6.punktu apstiprināt Jaunatnes politikas koordinācijas padomi šādā sastāvā:

Padomes priekšsēdētājs

A.Baštiks — bērnu un ģimenes lietu ministrs

Padomes locekļi:

H.Demakova — kultūras ministre

I.Eglītis – veselības ministrs

K.Gerhards – ekonomikas ministrs

E.Ikstena – Latvijas Jaunatnes padomes prezidente

D.Jakovels — Latvijas Studentu apvienības viceprezidents

A.Jaunsleinis — Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdis

O.Kastēns – īpašu uzdevumu ministrs sabiedrības integrācijas lietās

T.Koķe – izglītības un zinātnes ministre

K.Pļaviņa — Latvijas Skolēnu padomes valdes pārstāve izglītības jautājumos

I.Purne – labklājības ministre

M.Segliņš – iekšlietu ministrs

(Grozīts ar Mp 12.01.2006. rīkojumu Nr.13; Mp 16.03.2007. rīkojumu Nr.131; Mp 14.02.2008. rīkojumu Nr.74)

Ministru prezidents A.Kalvītis
14.02.2008