Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku

Ministru kabineta noteikumi Nr.358

Rīgā 2004.gada 20.aprīlī (prot. Nr.23, 53.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2003.gada 1.aprīļa noteikumos Nr.144 "Noteikumi par atpūtas kuģu būvniecību, atbilstības novērtēšanu un piedāvāšanu tirgū"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par atbilstības novērtēšanu" 7.panta pirmo un otro daļu

1. Izdarīt Ministru kabineta 2003.gada 1.aprīļa noteikumos Nr.144 "Noteikumi par atpūtas kuģu būvniecību, atbilstības novērtēšanu un piedāvāšanu tirgū" (Latvijas Vēstnesis, 2003, 53.nr.) šādus grozījumus:

1.1. aizstāt noteikumu tekstā vārdus "pilnvarotā institūcija" (attiecīgā locījumā) ar vārdiem "paziņotā institūcija" (attiecīgā locījumā);

1.2. svītrot 7.punktā vārdus "bezpeļņas organizācijai valsts";

1.3. izteikt 8.punktu šādā redakcijā:

"8. Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvijas standarts" iesniedz publicēšanai laikrakstā "Latvijas Vēstnesis" to adaptēto Eiropas Savienības standartu un Latvijas nacionālo standartu sarakstu, kurus pēc būvētāja izvēles var piemērot šo noteikumu prasību izpildei (turpmāk- adaptētie standarti).";

1.4. izteikt 145.punktu šādā redakcijā:

"145. Ekonomikas ministrija publicē laikrakstā "Latvijas Vēstnesis" to institūciju sarakstu, kas ir akreditētas veikt šo noteikumu 5.nodaļā minētās atbilstības novērtēšanas procedūras."

2. Noteikumi stājas spēkā ar 2004.gada 1.maiju.

Ministru prezidents I.Emsis

Satiksmes ministra vietas izpildītājs - Ministru prezidenta biedrs A.Šlesers

Redakcijas piebilde: noteikumi stājas spēkā ar 2004.gada 1.maiju.