Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku

 

Ministru kabineta noteikumi Nr.353

Rīgā 2004.gada 20.aprīlī (prot. Nr.23, 48.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2002.gada 19.februāra noteikumos Nr.78 "Medicīnisko ierīču un medicīnisko preču ekspluatācijas un tehniskās uzraudzības kārtība"

Izdoti saskaņā ar Ārstniecības likuma 34.pantu

1. Izdarīt Ministru kabineta 2002.gada 19.februāra noteikumos Nr.78 "Medicīnisko ierīču un medicīnisko preču ekspluatācijas un tehniskās uzraudzības kārtība" (Latvijas Vēstnesis, 2002, 31.nr.; 2003, 167.nr.) šādus grozījumus:

1.1. aizstāt noteikumu tekstā vārdus "kompetenta atbilstības novērtēšanas institūcija" (attiecīgā locījumā) ar vārdiem "paziņotā atbilstības novērtēšanas institūcija" (attiecīgā locījumā);

1.2. izteikt 5.punktu šādā redakcijā:

"5. Pirmās un otrās grupas medicīniskās ierīces montēt, uzsākt to ekspluatāciju, veikt apkopi, remontu, pārbūvi un modernizāciju drīkst tehniskais personāls - personas, kuru atbilstību ir novērtējušas akreditētas atbilstības novērtēšanas institūcijas, par kuru akreditāciju publicēti paziņojumi laikrakstā "Latvijas Vēstnesis" (turpmāk - paziņotā atbilstības novērtēšanas institūcija). Minētās institūcijas ir akreditētas saskaņā ar standartu LVS EN 45013 "Personāla sertifikācijas institūciju vispārējie kritēriji".";

1.3. aizstāt 6.punktā vārdus "bezpeļņas organizācija valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvijas standarts"" (attiecīgā locījumā) ar vārdiem "sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvijas standarts"" (attiecīgā locījumā).

2. Noteikumi stājas spēkā ar 2004.gada 1.maiju.

Ministru prezidents I.Emsis

Labklājības ministre D.Staķe

Redakcijas piebilde: noteikumi stājas spēkā ar 2004.gada 1.maiju.