Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Darbības ar dokumentu
Tiesību akts: spēkā esošs

 

Ministru kabineta rīkojums Nr.310

Rīgā 2003.gada 14.maijā (prot. Nr.28, 34.§)

Par Zviedrijas firmas "Nykomb Synergetics Technology Holding AB" ierosinātā arbitrāžas procesa pret Latvijas Republiku sagatavošanas izdevumu segšanu

1. Lai nodrošinātu arbitrāžas procesa finansēšanas (noteikta ar Ministru kabineta 2002.gada 10.aprīļa rīkojumu Nr.191 "Par Zviedrijas firmas "Nykomb Synergetics Technology Holding AB" ierosinātā arbitrāžas procesa pret Latvijas Republiku sagatavošanas izdevumu segšanu") turpināšanu, kā arī pamatojoties uz likuma "Par valsts un pašvaldību īpašuma objektu privatizāciju" 6.panta trešo daļu un 8.panta pirmās daļas 17.punktu un Ministru kabineta 1999.gada 7.septembra noteikumu Nr.318 "Kārtība, kādā veicami atskaitījumi Privatizācijas aģentūrai par valsts īpašuma objektu privatizāciju, izveidojams un izlietojams tās rezerves fonds un veicami maksājumi valsts un pašvaldību īpašuma privatizācijas fondos un valsts budžetā" 19.3.apakšpunktu, atļaut Privatizācijas aģentūrai 2003.gadā turpināt segt Zviedrijas firmas "Nykomb Synergetics Technology Holding AB" ierosinātā arbitrāžas procesa pret Latvijas Republiku sagatavošanas izdevumus no 2002.gadā neizlietotajiem naudas līdzekļiem 60685,14 latu apmērā (pēc stāvokļa uz 2003.gada 1.janvāri), kas atrodas Privatizācijas aģentūras norēķinu kontā Valsts kasē.

2. Privatizācijas aģentūrai, izmantojot norēķinu kontus Valsts kasē, pārskaitīt šī rīkojuma 1.punktā paredzētos naudas līdzekļus darbu izpildītājiem (naudas līdzekļu saņēmējiem) ekonomikas ministra noteiktajā kārtībā.

Ministru prezidents E.Repše

Ekonomikas ministra vietā - labklājības ministre D.Staķe