Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: zaudējis spēku
Attēlotā redakcija: 01.01.2006. - 14.03.2016. / Vēsturiskā
Ministru kabineta rīkojums Nr.662

Rīgā 2002. gada 27. novembrī (prot. Nr.52 11.§)
Par valdības pārstāvju apstiprināšanu Nacionālajā trīspusējā sadarbības padomē

1. Lai nodrošinātu Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes (turpmāk — padome) darbību, apstiprināt šādus valdības pārstāvjus padomē:

1.1. labklājības ministrs (valdības pārstāvju grupas vadītāja vietnieks);

1.2. ekonomikas ministrs;

1.3. finanšu ministrs;

1.4. veselības ministrs;

1.5. reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs;

1.6. Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretārs;

1.7. Tieslietu ministrijas valsts sekretārs;

1.8. Satiksmes ministrijas valsts sekretārs.

(Grozīts ar MK 14.05.2003. rīkojumu Nr.309; MK 26.09.2005. rīkojumu Nr.618)

1.1 Valdības pārstāvju grupas vadītājs ir Ministru prezidents.

(MK 26.09.2005. rīkojuma Nr.618 redakcijā)

2. Valsts kancelejai finansēt padomes darbību no valsts budžetā šiem mērķiem paredzētajiem līdzekļiem.

(Grozīts ar MK 26.09.2005. rīkojumu Nr.618)

3. Atzīt par spēku zaudējušu Ministru kabineta 1999. gada 25. februāra rīkojumu Nr.89 “Par valdības puses pārstāvju apstiprināšanu Nacionālajā trīspusējā sadarbības padomē” (Latvijas Vēstnesis, 1999, 57./59.nr.).

Ministru prezidents E.Repše

Labklājības ministre D.Staķe