Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

LATVIJAS REPUBLIKAS LIKUMS

Par papildinājumiem Latvijas Republikas likuma «Par kultūras pieminekļu aizsardzību»

Latvijas Republikas Augstākā Padome nolemj:

Izdarīt Latvijas Republikas 1992. gada 12. februāra likumā «Par kultūras pieminekļu aizsardzību» (Latvijas Republikas Augstākās Padomes un Valdības Ziņotājs, 1992, 10) šādus papildinājumus:

1. Papildināt 7. pantu ar otro daļu šādā redakcijā: «Nostiprinot īpašuma tiesības uz kustamo īpašumu, kurš atzīts par kultūras pieminekli, zemes grāmatās izdarāma attiecīga atzīme par tiesību aprobežojumiem. Atzīme tiek izdarīta uz attiecīgo valsts pārvaldes institūciju lūguma pamata. Ja īpašumtiesību dokumentā ir norādīts, ka nekustamais īpašums ir kultūras piemineklis, tas ir pietiekams pamats atzīmes izdarīšanai zemes grāmatās.»

2. Papildināt 14. pantu ar ceturto daļu šādā redakcijā: «Kultūras pieminekļu un to teritoriju iezīmēšanu administratīvi teritoriālo vienību plānos un valsts kadastrālās uzmērīšanas dokumentos nodrošina Valsts zemes dienests par valsts budžeta līdzekļiem.»

Latvijas Republikas Augstākās Padomes priekšsēdētājs A. GORBUNOVS

Latvijas Republikas Augstākās Padomes sekretārs I. DAUDIŠS

Rīgā 1993. gada 1. jūnijā