Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta noteikumi Nr. 280

Rīgā 1998.gada 4.augustā (prot. Nr. 42, 3.§)

Grozījumi likumā "Par Latvijas Republikas kontinentālo šelfu un ekonomisko zonu"

Izdoti Latvijas Republikas Satversmes 81.panta kārtībā

 

Izdarīt likumā "Par Latvijas Republikas kontinentālo šelfu un ekonomisko zonu" (Latvijas Republikas Augstākās Padomes un Valdības Ziņotājs, 1993, 7.nr.) šādus grozījumus:

1. Aizstāt likuma nosaukumā un tekstā vārdus "ekonomiskā zona" (attiecīgā locījumā) ar vārdiem "ekskluzīvā ekonomiskā zona" (attiecīgā locījumā).

2. Aizstāt likuma tekstā vārdus "Latvijas Republikas Ministru Padome" (attiecīgā locījumā) ar vārdiem "Ministru kabinets" (attiecīgā locījumā).

3. Aizstāt likuma tekstā vārdus "Vides aizsardzības komiteja" (attiecīgā locījumā) ar vārdiem "Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija" (attiecīgā locījumā).

4. Aizstāt likuma tekstā vārdus "likumdošanas akti" (attiecīgā locījumā) ar vārdiem "normatīvie akti" (attiecīgā locījumā).

5. Aizstāt likuma tekstā vārdus "starpvalstu līgumi" (attiecīgā locījumā) un vārdus "starpvaldību līgumi" (attiecīgā locījumā) ar vārdiem "starptautiskie līgumi" (attiecīgā locījumā).

6. Papildināt 1.pantu aiz vārdiem "aiz teritoriālās jūras robežām" ar vārdiem "un sniedzas līdz šā likuma 3.pantā noteiktajām robežām".

7. Papildināt 2.pantu aiz vārdiem "aiz teritoriālās jūras robežām" ar vārdiem "un sniedzas līdz šā likuma 3.pantā noteiktajām robežām".

8. Svītrot 13.panta pirmajā daļā vārdus "saskaņā ar Latvijas Republikas divpusējo un daudzpusējo starptautisko līgumu noteikumiem".

9. Papildināt 13.pantu ar trešo daļu šādā redakcijā:

"Juridiskās un fiziskās personas, kas, pamatojoties uz Latvijas Republikas institūcijas izsniegtu atļauju (licenci), veic zinātnisku vai ekonomisku darbību ekskluzīvajā ekonomiskajā zonā, ievēro Latvijas Republikas normatīvos aktus nodokļu, vides aizsardzības un darba drošības jomā."

10. Svītrot 28.panta otrajā daļā vārdus "juridiskās un".

11. Izteikt 29.panta otro teikumu šādā redakcijā:

"Aizturētā kuģa apkalpi un kuģi atbrīvo pēc tam, kad saņemta atbilstoša garantija, kas noteikta saskaņā ar Latvijas Republikas tiesību aktiem."

Ministru prezidents G.Krasts

Ekonomikas ministrs L.Strujevičs

08.08.1998