Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr. 56

Rīgā 2020. gada 14. februārī (prot. Nr. 6 25. §)

Par Latvijas Republikas pilnvarotajiem pārstāvjiem Ieguldījumu strīdu izšķiršanas starptautiskā centra Administratīvajā padomē, Padomnieku ekspertu grupā un Arbitru ekspertu grupā

1. Pamatojoties uz 1965. gada 18. marta Konvencijas par ieguldījumu strīdu izšķiršanu starp valstīm un citu valstu pilsoņiem (turpmāk - konvencija) 4. pantu, iecelt:

1.1. finanšu ministru par Latvijas Republikas pilnvaroto pārstāvi Ieguldījumu strīdu izšķiršanas starptautiskā centra (turpmāk - centrs) Administratīvajā padomē;

1.2. ekonomikas ministru par Latvijas Republikas pilnvarotā pārstāvja vietnieku centra Administratīvajā padomē.

2. Pamatojoties uz konvencijas 13. pantu un likuma "Par Konvenciju par ieguldījumu strīdu izšķiršanu starp valstīm un citu valstu pilsoņiem" 3. pantu, iecelt par Latvijas Republikas pilnvarotajiem pārstāvjiem centra Padomnieku ekspertu grupā un centra Arbitru ekspertu grupā zvērinātu advokāti Ingu Kačevsku, Šveices advokātu biroja Lévy Kaufmann-Kohler partneri Evu Kalniņu, zvērinātu advokātu Mārtiņu Paparinski un zvērinātu advokātu Ziedoni Ūdri.

3. Finanšu ministram kā Latvijas pilnvarniekam Pasaules Bankas grupas institūcijās paziņot centra Ģenerālsekretariātam par Latvijas izvirzītajiem pilnvarotajiem pārstāvjiem centra Padomnieku ekspertu grupā un Arbitru ekspertu grupā.

4. Atzīt par spēku zaudējušu Ministru kabineta 2014. gada 7. janvāra rīkojumu Nr. 12 "Par Latvijas Republikas pilnvarotajiem pārstāvjiem Ieguldījumu strīdu izšķiršanas starptautiskā centra Administratīvajā padomē, Padomnieku ekspertu grupā un Arbitru ekspertu grupā" (Latvijas Vēstnesis, 2014, 6. nr.).

Ministru prezidents A. K. Kariņš

Ministru prezidenta biedrs,
tieslietu ministrs J. Bordāns

14.02.2020