Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta noteikumi Nr. 89

Rīgā 2020. gada 11. februārī (prot. Nr. 6 21. §)

Par Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijas, Dānijas Karalistes Aizsardzības ministrijas un Igaunijas Republikas Aizsardzības ministrijas saprašanās memorandu par Daudznacionālā divīzijas štāba "Ziemeļi" izveidošanu un darbības pamatprincipiem

Izdoti saskaņā ar Ministru kabineta iekārtas
likuma
31. panta pirmās daļas 2. punktu

1. Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijas, Dānijas Karalistes Aizsardzības ministrijas un Igaunijas Republikas Aizsardzības ministrijas saprašanās memoranda par Daudznacionālā divīzijas štāba "Ziemeļi" izveidošanu un darbības pamatprincipiem (turpmāk - saprašanās memorands) projekts ar šiem noteikumiem tiek pieņemts un apstiprināts.

2. Saprašanās memorandā paredzēto saistību izpildi koordinē Aizsardzības ministrija.

3. Saprašanās memorands stājas spēkā tā 12. pantā noteiktajā laikā un kārtībā.

4. Atzīt par spēku zaudējušiem Ministru kabineta 2019. gada 5. februāra noteikumus Nr. 61 "Par Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijas, Dānijas Karalistes Aizsardzības ministrijas un Igaunijas Republikas Aizsardzības ministrijas saprašanās memorandu par Daudznacionālā divīzijas štāba "Ziemeļi" izveidošanu" (Latvijas Vēstnesis, 2019, 29. nr.).

Ministru prezidents A. K. Kariņš

Ministru prezidenta biedrs,
aizsardzības ministrs A. Pabriks

14.02.2020