Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta noteikumi Nr. 17

Rīgā 2019. gada 15. janvārī (prot. Nr. 2 12. §)

Grozījumi Ministru kabineta 2007. gada 18. septembra noteikumos Nr. 639 "Kārtība, kādā iekļauj, labo un dzēš ziņojumus Šengenas informācijas sistēmā, kā arī nodrošina papildinformācijas pieejamību SIRENE Latvijas birojam, un kārtība, kādā institūcijas un iestādes apmainās ar papildinformāciju"

Izdoti saskaņā ar Šengenas informācijas sistēmas darbības likuma
8. panta otro daļu, 9. panta trešo daļu un 10. panta piekto daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2007. gada 18. septembra noteikumos Nr. 639 "Kārtība, kādā iekļauj, labo un dzēš ziņojumus Šengenas informācijas sistēmā, kā arī nodrošina papildinformācijas pieejamību SIRENE Latvijas birojam, un kārtība, kādā institūcijas un iestādes apmainās ar papildinformāciju" (Latvijas Vēstnesis, 2007, 160. nr.; 2013, 148. nr.; 2016, 164. nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 4. punktu šādā redakcijā:

"4. Ziņojumu sistēmā iekļauj pēc tam, kad tas ir izveidots šajos noteikumos noteiktajā kārtībā un birojs ir apstiprinājis ziņojuma iekļaušanu sistēmā. Ja sistēmā nav iekļauts cits ziņojums, kas nepieļauj abu ziņojumu līdzpastāvēšanu, bez biroja apstiprinājuma sistēmā iekļauj ziņojumu:

4.1. priekšmeta vai dokumenta izņemšanai;

4.2. par bez vēsts pazudušu personu, kuru meklē, lai noskaidrotu tās atrašanās vietu;

4.3. par bez vēsts pazudušu personu, kuru meklē, lai draudu novēršanas nolūkā uz laiku aizsargātu."

2. Aizstāt 11. punktā vārdus "kriminālprocesa vai operatīvās darbības procesa" ar vārdiem "kriminālprocesa, operatīvās darbības procesa vai policijas resoriskās pārbaudes".

3. Aizstāt 18.2. apakšpunktā vārdus "krimināllietas numurs vai operatīvās uzskaites lietas numurs" ar vārdiem "krimināllietas numurs, operatīvās uzskaites lietas numurs vai policijas resoriskās pārbaudes lietas numurs".

4. Papildināt 37.1. apakšpunktu aiz vārdiem "līdzvērtīgs ieraksts" ar vārdiem "vai saistīts ieraksts".

Ministru prezidents Māris Kučinskis

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis

18.01.2019