Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta noteikumi Nr. 432

Rīgā 2016. gada 5. jūlijā (prot. Nr. 33 22. §)

Grozījumi Ministru kabineta 2013. gada 26. marta noteikumos Nr. 159 "Noteikumi par meža reproduktīvo materiālu"

Izdoti saskaņā ar Meža likuma
20. panta otro daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2013. gada 26. marta noteikumos Nr. 159 "Noteikumi par meža reproduktīvo materiālu" (Latvijas Vēstnesis, 2013, 78. nr.) šādus grozījumus:

1. Svītrot 28.2. apakšpunktā vārdu "dienesta".

2. Izteikt 36. punktu šādā redakcijā:

"36. Personai nav jāreģistrējas piegādātāju reģistrā, ja tā ražo materiālu savām vajadzībām saskaņā ar šo noteikumu 32. vai 33. punktu. Persona katru gadu līdz 1. februārim informē dienestu par iepriekšējā gadā saražoto, ražošanā esošo un iznīcināto sēklu vienību vai materiāla partiju daudzumu. Gada pārskatu par materiāla ražošanu un izmantošanu, kā arī citus šajos noteikumos minētos iesniegumus, saskaņojumus un informāciju persona iesniedz Valsts meža dienestā tiešsaistē, izmantojot Meža valsts reģistru, vai papīra formā, vai elektroniska dokumenta veidā saskaņā ar normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu."

3. Svītrot 37.2.1. apakšpunktā vārdu "rakstisku".

4. Svītrot 38. punktā vārdu "rakstiski".

5. Papildināt noteikumus ar 38.1 punktu šādā redakcijā:

"38.1 Piegādātājs gada pārskatu par materiāla ražošanu un tirdzniecību, kā arī citus šajos noteikumos minētos iesniegumus, saskaņojumus un informāciju iesniedz Valsts meža dienestā tiešsaistē, izmantojot Meža valsts reģistru."

6. Svītrot 39.1. apakšpunkta ievaddaļā vārdu "rakstiski".

7. Izteikt 43.6. apakšpunktu šādā redakcijā:

"43.6. katru gadu līdz 1. februārim sagatavo gada pārskatu par iepriekšējā gadā saražoto, ražošanā esošo, pārdoto un iznīcināto sēklu vienību vai materiāla partiju daudzumu un iesniedz Valsts meža dienestā tiešsaistē, izmantojot Meža valsts reģistru."

8. Svītrot 63. punkta ievaddaļā vārdu "rakstiskas".

9. Svītrot 72. punktā vārdu "rakstiski".

Ministru prezidents Māris Kučinskis

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs