Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta noteikumi Nr. 383

Rīgā 2016. gada 14. jūnijā (prot. Nr. 29 35. §)

Grozījumi Ministru kabineta 2006. gada 6. jūnija noteikumos Nr. 453 "Noteikumi par radiofrekvences piešķīruma lietošanas atļaujām"

Izdoti saskaņā ar Elektronisko sakaru likuma
7. panta 1. punktu un 50. pantu

Izdarīt Ministru kabineta 2006. gada 6. jūnija noteikumos Nr. 453 "Noteikumi par radiofrekvences piešķīruma lietošanas atļaujām" (Latvijas Vēstnesis, 2006, 90. nr.; 2007, 50. nr.; 2012, 106. nr.) šādus grozījumus:

1. Aizstāt noteikumu tekstā vārdu "telekomunikācijas" (attiecīgā locījumā) ar vārdu "telesakari" (attiecīgā locījumā).

2. Izteikt 10. punktu šādā redakcijā:

"10. Īstermiņa atļauja ir dokuments, ar kuru atļauj īslaicīgu radioiekārtas lietošanu, tās darbības demonstrāciju vai izmēģinājumus. Īstermiņa lietošanas atļauju izsniedz uz laiku, kas nepārsniedz sešus mēnešus."

3. Izteikt 25. punktu šādā redakcijā:

"25. Šo noteikumu 14.1. apakšpunktā minētais priekšnoteikums ir izpildīts, ja valsts akciju sabiedrības "Elektroniskie sakari" rīcībā ir informācija, kas apstiprina atļaujas pieprasījumā minētās radioiekārtas atbilstību normatīvajiem aktiem par atbilstības novērtēšanu."

4. Izteikt 33.3. apakšpunktu šādā redakcijā:

"33.3. radioiekārta neatbilst normatīvajiem aktiem par atbilstības novērtēšanu;".

5. Papildināt 34. punktu ar ceturto teikumu šādā redakcijā:

"Nacionālo bruņoto spēku iesniegto atļaujas pieprasījumu, kurā pamatota atļaujas saņemšanas steidzamība, valsts akciju sabiedrība "Elektroniskie sakari" izskata triju darbdienu laikā pēc tā saņemšanas."

6. Papildināt noteikumus ar 36.6. apakšpunktu šādā redakcijā:

"36.6. ja radioiekārta neatbilst normatīvajiem aktiem par atbilstības novērtēšanu."

7. Svītrot 39. punkta otro teikumu.

8. Papildināt V nodaļu ar 44.1 punktu šādā redakcijā:

"44.1 Valsts akciju sabiedrība "Elektroniskie sakari" un pieprasījuma iesniedzējs var noslēgt līgumu par šo noteikumu 6. punktā norādīto atļauju pieprasīšanu un izsniegšanu elektroniski. Līgumā paredz prasības savstarpējai datu apmaiņai, informācijas apmaiņas drošībai un konfidencialitātes nodrošināšanai, kā arī pušu saistības."

9. Izteikt 1. pielikuma 6. punktu šādā redakcijā:

"6. Pēc valsts akciju sabiedrības "Elektroniskie sakari" pieprasījuma iesniedz attiecīgās radioiekārtas atbilstības apliecinājumu, kas ir izdots saskaņā ar normatīvajiem aktiem par atbilstības novērtēšanu."

10. Aizstāt 3. pielikumā vārdus "(paraksttiesīgās vai pilnvarotās personas amats, paraksts un tā atšifrējums)" ar vārdiem "(paraksttiesīgās vai pilnvarotās personas amats, vārds, uzvārds un paraksts*)".

11. Papildināt 3. pielikumu ar piezīmi šādā redakcijā:

"Piezīme. * Dokumenta rekvizītu "paraksts" neaizpilda, ja elektroniskais dokuments sagatavots atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu."

Ministru prezidents Māris Kučinskis

Satiksmes ministrs Uldis Augulis