Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku

Ministru kabineta noteikumi Nr.878

Rīgā 2011.gada 15.novembrī (prot. Nr.67 5.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2008.gada 25.augusta noteikumos Nr.671 "Ar militāra rakstura sprādzienbīstamiem priekšmetiem un nesprāgušu munīciju piesārņotu un potenciāli piesārņotu teritoriju izpētes un sanācijas darbu veikšanas speciālistu sertifikācijas un komersantu licencēšanas kārtība"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par piesārņojumu" 44.1 panta trešo un ceturto daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2008.gada 25.augusta noteikumos Nr.671 "Ar militāra rakstura sprādzienbīstamiem priekšmetiem un nesprāgušu munīciju piesārņotu un potenciāli piesārņotu teritoriju izpētes un sanācijas darbu veikšanas speciālistu sertifikācijas un komersantu licencēšanas kārtība" (Latvijas Vēstnesis, 2008, 134.nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 17.2. un 17.3.apakšpunktu šādā redakcijā:

"17.2. komersanta dalībnieku - fizisku personu (izņemot akcionārus, kuru līdzdalība sabiedrības pamatkapitālā ir mazāka par 10 procentiem no sabiedrības pamatkapitāla), prokūristu un vadītāju sarakstu, kā arī to personu sarakstu, kas ieņem amatus pārvaldes institūcijās (norāda katras personas vārdu, uzvārdu, amatu un personas kodu);

17.3. narkologa un psihiatra atzinumu par katra komersanta dalībnieka - fiziskas personas (izņemot akcionārus, kuru līdzdalība sabiedrības pamatkapitālā ir mazāka par 10 procentiem no sabiedrības pamatkapitāla), prokūrista un vadītāja veselības stāvokli, kā arī tās personas veselības stāvokli, kas ieņem amatu pārvaldes institūcijās;".

2. Svītrot 18.1.apakšpunktā vārdus "komercreģistrā komersanta reģistrētās apliecības kopiju un".

3. Izteikt 18.2.apakšpunktu šādā redakcijā:

"18.2. pieprasa no Iekšlietu ministrijas Informācijas centra informāciju par komersanta dalībnieku - fizisko personu (izņemot akcionārus, kuru līdzdalība sabiedrības pamatkapitālā ir mazāka par 10 procentiem no sabiedrības pamatkapitāla), prokūristu un vadītāju sodāmību un administratīvajiem pārkāpumiem, kā arī to personu, kas ieņem amatus komersanta pārvaldes institūcijās, un komersanta darbinieku (sertificētu speciālistu) sodāmību un administratīvajiem pārkāpumiem;".

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Aizsardzības ministra vietā -
tieslietu ministrs G.Bērziņš

23.11.2011