Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr.344

Rīgā 2010.gada 22.jūnijā (prot. Nr.31 24.§)

Par finanšu līdzekļu pārdali starp Aizsardzības ministriju un Labklājības ministriju

1. Atļaut Aizsardzības ministrijai noslēgt vienošanos ar Labklājības ministriju par sociālās rehabilitācijas ar ārstniecības elementiem pakalpojumu izdevumu segšanu Nacionālo bruņoto spēku karavīriem pēc atgriešanās no starptautiskajām operācijām 2010.gadā.

2. Aizsardzības ministrijai un Labklājības ministrijai sagatavot un iesniegt Finanšu ministrijā savstarpēji saskaņotus priekšlikumus par apropriācijas palielināšanu Labklājības ministrijas budžeta apakšprogrammā 05.37.00 "Sociālās integrācijas valsts aģentūras administrēšana un profesionālās un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu nodrošināšana" transferta pārskaitījuma saņemšanai no Aizsardzības ministrijas budžeta apakšprogrammas 22.12.00 "Nacionālo bruņoto spēku uzturēšana" 31 290 latu apmērā, pārdalot Aizsardzības ministrijas ietvaros apropriāciju starp budžeta izdevumu kodiem atbilstoši ekonomiskajām kategorijām apakšprogrammā 22.12.00 "Nacionālo bruņoto spēku uzturēšana" no izdevumiem precēm un pakalpojumiem uz valsts budžeta uzturēšanas izdevumu transfertiem no valsts pamatbudžeta dotācijas no vispārējiem ieņēmumiem uz valsts pamatbudžetu.

3. Finanšu ministram informēt Saeimu par Likumā par valsts budžetu 2010.gadam noteiktās apropriācijas palielināšanu Labklājības ministrijas budžeta apakšprogrammā 05.37.00 "Sociālās integrācijas valsts aģentūras administrēšana un profesionālās un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu nodrošināšana" 31 290 latu apmērā, lai nodrošinātu medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumu sniegšanu Nacionālo bruņoto spēku karavīriem pēc atgriešanās no starptautiskajām operācijām 2010.gadā.

4. Ja Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija neiebilst pret apropriācijas palielināšanu, finanšu ministram palielināt apropriāciju Labklājības ministrijas budžeta apakšprogrammā 05.37.00 "Sociālās integrācijas valsts aģentūras administrēšana un profesionālās un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu nodrošināšana".

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Aizsardzības ministra, tieslietu ministra pienākumu izpildītāja vietā - satiksmes ministrs K.Gerhards