Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta noteikumi Nr.788

Rīgā 2009.gada 14.jūlijā (prot. Nr.48 67.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2007.gada 26.jūnija noteikumos Nr.419 "Kārtība, kādā Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda vadībā iesaistītās institūcijas nodrošina plānošanas dokumentu sagatavošanu un šo fondu ieviešanu"

Izdoti saskaņā ar Eiropas Savienības struktūrfondu un
Kohēzijas fonda vadības likuma
7.pantu, 14.panta pirmo daļu un 18.panta 1.punktu

 

Izdarīt Ministru kabineta 2007.gada 26.jūnija noteikumos Nr.419 "Kārtība, kādā Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda vadībā iesaistītās institūcijas nodrošina plānošanas dokumentu sagatavošanu un šo fondu ieviešanu" (Latvijas Vēstnesis, 2007, 104.nr., 2008, 79.nr.; 2009, 85.nr.) šādus grozījumus:

1. Papildināt noteikumus ar 12.1 punktu šādā redakcijā:

"12.1 Ja atbildīgajai iestādei vai sadarbības iestādei nav pieejami finanšu resursi līguma vai vienošanās saistību izpildei, bet finansējuma saņēmējs, kas nav valsts budžeta iestāde vai plānošanas reģions, līguma vai vienošanās saistību izpildi var veikt no saviem līdzekļiem (tai skaitā no saviem budžeta ieņēmumiem, budžeta līdzekļu atlikumiem vai aizņēmuma), atbildīgā iestāde vai sadarbības iestāde ar finansējuma saņēmēju slēdz līgumu vai vienošanos:

12.1 1. 15 darbdienu laikā pēc lēmuma pieņemšanas par Eiropas Savie­nības fonda projekta iesnieguma apstiprināšanu, ja lēmumā nav ietverti nosacījumi;

12.1 2. 30 darbdienu laikā pēc lēmumā par Eiropas Savienības fondu projekta iesnieguma apstiprināšanu norādīto nosacījumu izpildes (arī pēc Eiropas Savienības fonda projekta saņemšanas, kas precizēts saskaņā ar šo noteikumu 14.punktu), ja lēmumā ir ietverti nosacījumi."

2. Izteikt 13.punktu šādā redakcijā:

"13. Ja atbildīgajai iestādei vai sadarbības iestādei un finansējuma saņēmējam, kas nav valsts budžeta iestāde vai plānošanas reģions, nav pieejami finanšu resursi līguma vai vienošanās saistību izpildei un ar finansējuma saņēmēju nav iespējams noslēgt līgumu vai vienošanos (šo noteikumu 12. un 12.1 punkts), atbildīgā iestāde vai sadarbības iestāde slēdz līgumu vai vienošanos piecu darbdienu laikā pēc tam, kad tai kļūst pieejami finanšu resursi."

3. Izteikt 20.punktu šādā redakcijā:

"20. Atbildīgā iestāde vai sadarbības iestāde 30 darbdienu laikā pēc lielā projekta iesnieguma apstiprināšanas atbildīgajā iestādē vai sadarbības iestādē slēdz ar finansējuma saņēmēju līgumu vai vienošanos par lielā projekta īstenošanu. Līgums vai vienošanās ietver arī datumu, ar kuru veiktās izmaksas uzskata par attiecināmām."

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Finanšu ministrs E.Repše

 

Redakcijas piebilde: noteikumi stājas spēkā ar 2009.gada 29.jūliju.

29.07.2009