Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku

Jelgavas domes saistošie noteikumi Nr.26

Jelgava 1999. gada 3. jūnijā (protokols Nr. 15/1)

Par grozījumiem Jelgavas pilsētas sabiedriskās kārtības noteikumos

1. Grozīt saistošos noteikumus "Jelgavas pilsētas sabiedriskās kārtības noteikumi" (apstiprināti 25.03.1999. Nr. 7/5) un izteikt punktu 1.6. šādā redakcijā:

"nepilngadīgo personu līdz 16 gadu vecumam klaiņošana vai uzturēšanās ielās un citās sabiedriskās vietās bez vecāku vai personu, kas viņus aizstāj, pavadības vasaras mēnešos (jūnijs, jūlijs, augusts) no pulksten 24.00 līdz pulksten 6.00 un pārējos mēnešos no pulksten 23.00 līdz pulksten 6.00 - vecākiem vai personām, kuras viņus aizstāj, brīdinājums vai naudas sods līdz 10 latiem un naktsklubu, kafejnīcu, bāru īpašniekiem vai publisko pasākumu organizatoriem naudas sods līdz 25 latiem."

2. Grozīt Jelgavas pilsētas sabiedriskās kārtības noteikumus un papildināt ar punktu 1.6.1. šādā redakcijā:

"nepilngadīgo līdz 16 gadu vecumam šo noteikumu 1.6. punktā noteiktajā laikā un vietās atrašanās alkoholisko, narkotisko vai citu toksisko vielu iespaidā izraisītā reibuma stāvoklī - naktsklubu, kafejnīcu, bāru īpašniekiem vai publisko pasākumu organizatoriem naudas sods līz 50 latiem."

Jelgavas domes priekšsēdētājs U.Ivans