Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku

Ministru kabineta noteikumi Nr.259

Rīgā 2009.gada 24.martā (prot. Nr.21 44.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2006.gada 10.janvāra noteikumos Nr.31 "Makšķerēšanas noteikumi"

Izdoti saskaņā ar Zvejniecības likuma 13.panta pirmās daļas 3.punktu

 

Izdarīt Ministru kabineta 2006.gada 10.janvāra noteikumos Nr.31 "Makšķerēšanas noteikumi" (Latvijas Vēstnesis, 2006, 11.nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 8.punktu šādā redakcijā:

"8. Makšķerēšanas un zemūdens medību sacensību nolikumu saskaņo ar vietējo pašvaldību un Valsts vides dienestu, bet īpaši aizsargājamās dabas teritorijās - arī ar to administrāciju. Ja sacensības rīko nomātās ūdenstilpēs, sacensību nolikumu saskaņo arī ar ūdenstilpes nomnieku."

2. Izteikt 10.punktu šādā redakcijā:

"10. Valsts aģentūra "Latvijas Zivju resursu aģentūra" (turpmāk - Latvijas Zivju resursu aģentūra), ievērojot Zvejniecības likumu un zinātniskos ieteikumus, pēc saskaņošanas ar Zemkopības ministriju un Vides ministriju var noteikt īslaicīgus makšķerēšanas regulēšanas pasākumus. Latvijas Zivju resursu aģentūra lēmumu par makšķerēšanas regulēšanas pasākumiem pirms tā stāšanās spēkā publicē laikrakstā "Latvijas Vēstnesis" un attiecīgās administratīvās teritorijas vai apdzīvotās vietas laikrakstā, kā arī paziņo televīzijā un radio."

3. Aizstāt 25.punktā skaitļus un vārdus "No 16.aprīļa līdz 31.maijam" ar skaitļiem un vārdiem "No 1.marta līdz 30.aprīlim".

4. Izteikt 32.3.apakšpunktu šādā redakcijā:

"32.3. nosūtīt iezīmēto zivju zīmītes Latvijas Zivju resursu aģentūrai (Rīgā, Daugavgrīvas ielā 8);".

Ministru prezidents, bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ministrs V.Dombrovskis

Zemkopības ministra vietā - vides ministrs R.Vējonis

Redakcijas piebilde: noteikumi stājas spēkā ar 2009.gada 1.aprīli.