Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Jūrmalas pilsētas domes lēmums Nr.513

Jūrmalā 2008.gada 5.jūnijā (prot.Nr.22, 38.p.)

Par detālplānojuma zemesgabaliem Jūrmalā, Tallinas ielā 35 un Tallinas ielā 37, galīgās redakcijas apstiprināšanu

 

Pamatojoties uz Jūrmalas pilsētas domes 2007.gada 4.oktobra lēmumu Nr.897 "Par detālplānojuma projekta izstrādes uzsākšanu zemesgabaliem Jūrmalā, Tallinas ielā 35 un Tallinas ielā 37", ir izstrādāts teritorijas detālplānojums.

Ņemot vērā minēto, vadoties no Latvijas Republikas Teritorijas plānošanas likuma un Latvijas Republikas Ministru kabineta 2004.gada 19.oktobra noteikumu Nr.883 "Vietējās pašvaldības teritorijas plānošanas noteikumi" 69.1.punkta un saskaņā ar Jūrmalas pilsētas domes attīstības un vides jautājumu komitejas 2008.gada 14.maija lēmumu (protokols Nr.1.1-59/05), Jūrmalas pilsētas dome nolemj:

1. Noteikt, ka izstrādātā detālplānojuma redakcija zemesgabaliem Jūrmalā, Tallinas ielā 35 un Tallinas ielā 37, ir galīgā redakcija.

2. Jūrmalas pilsētas domes administratīvajai pārvaldei nosūtīt šo lēmumu Latvijas Republikas Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijai.

3. Jūrmalas pilsētas domes sabiedrisko attiecību nodaļai publicēt lēmumu par detālplānojuma galīgās redakcijas apstiprināšanu laikrakstā "Jūrmalas Ziņas" un laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs R.Munkevics